فارسیEnglishفرانسه

رتبه های برتر امتحانات دی 97

ثبت نام در چالشهای ریاضی

دانش آموزان علاقمند به شرکت در چالشهای ریاضی، می توانند با عضویت در سایت مبنا، ثبت نام خود را در چالش چیتا و مسابقه ریاضی کانگورو، به انجام رسانند.

 

تایید اطلاعات پایه دوازدهم

کلیه دانش آموزان پایه دوازدهم موظفند از 10 لغایت 20 بهمن ماه با مراجعه به سایت dipcode.medu.ir اطلاعات شناسنامه ای خود را تایید و کد رهگیری جهت ثبت نام در کنکور 98 دریافت کنند. اطلاعات مورد نیاز: کد دانش آموزی( همان کدملی است)، کد منطقه (مندرج در کارنامه تحصیلی)، کد 4 رقمی مدرسه (مندرج در کارنامه تحصیلی). پس از تایید کد را نزد خود نگهداری کنند.

به اطلاعیه سازمان سنجش در مورد ثبت نام آزمون سراسری 98 توجه فرمایید:

بازدید از منطقه پدافند شهید نصر

با هماهنگی های انجام شده با قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا اصفهان، دانش آموزان پایه دهم و یازدهم به بازدید از منطقه پدافند پایگاه هشتم شکاری اصفهان پرداختند و با ابزار و فعالیت های نظامی نیروی هوایی آشنا شدند. همچنین با چند تن از دانش آموزان مصاحبه تلویزیونی انجام گرفت. دانش آموزان پس از صرف ناهار و گذراندن روزی به یاد ماندنی بازگشتند.

جلسه آموزش خانواده و توزیع کارنامه نوبت اول

روز یکشنبه 14 بهمن، جلسه آموزش خانواده با حضور جناب سرهنگ مهرانی با موضوع آسیبهای فضای مجازی برگزار گردید و کارنامه های نوبت اول به اولیا توزیع شد. همچنین از اولیایی که در فعالیتهای مختلف مدرسه، همکاری داشتند،تقدیر شد.

در این روز به سبک سالهای قبل، بازارچه خیریه دانش آموزی با هدف جمع آوری پول برای کمک به نیازمندان، آغاز به کار کرده است.

  

  

کارسوق

واحد پژوهشی دفتر مجتمع آموزشی دانشگاه صنعتی، در نظر دارد کارسوق هایی در زمینه های مختلف برگزار نماید. علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به دفتر مدرسه مراجعه و ثبت نام نمایند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر فایلهای ضمیمه را ببینید.

فایل های ضمیمه :

اردی زیارتی- سیاحتی مشهد مقدس

دانش آموزان پایه های دهم تا دوازدهم، روز چهارشنبه ساعت 12:30 به همراه چندتن از مسئولین مدرسه به مشهد مقدس مشرف شدند.

به امید سلامتی و اردویی پر خاطره و خوش برای این عزیزان.

اسامی حافظان جزء 30 قرآن کریم

اعلام برندگان مسابقه مهدویت