دبیرستان دوره دوم دخترانه دانشگاه صنعتی Educational Complex of IUT

امتحان ورودی پایه دهم: یکشنبه 26 خردادماه 98، ساعت 8:30 صبح در سالن اجتماعات دبیرستان برگزار گردید اخبار مدرسه *********** اخبار مدرسه *********** اخبار مدرسه 

بارم بندی درس سلامت و بهداشت و هویت اجتماعی پایه دوازدهم

بودجه بندی درس سلامت و بهداشت و درس هویت اجتماعی را در ادامه ببینید ...

ادامه مطلب...

حضور دبیران در صبحگاه روز معلم و بیان خاطره

دبیران گرامی، روز پنجشنبه 12 اردیبهشت، همزمان با روز معلم، در جمع دانش آموزان حاضر شدند و به بیان خاطرات معلمی خود پرداختند. دانش آموزان نیز از حضور این عزیزان تقدیر نموده و یکی از آنها متنی در توصیف جایگاه معلم ایراد نمودند.

  

بیان تجربیات دانش آموزان در صبحگاه

دانش آموزان کوشای یازدهم تجربی که روز پنجشنبه 12 اردیبهشت در جشنواره بین المللی ابن سینا در تهران شرکت کرده بودند،در صبحگاه روز شنبه در جمع دیگر دانش آموزان، به بیان تجربیات خود از شرکت در این جشنواره پرداختند.

 

جلسات مشاوره با موضوع برنامه مطالعاتی تابستان 98، در جمع اولیا و دانش آموزان

روز پنجشنبه 12 اردیبهشت، سرکار خانم نجم آبادی و جناب آقای کیانی، مشاور کنکور، جلسه ای در مورد برنامه آموزشی و مطالعاتی تابستان 98 برای دانش آموزان پایه یازدهم تجربی و ریاضی، برگزار گردید. همچنین در این جلسه یکی از دانش آموزان موفق مدرسه که در حال حاضر دانشجوی رشته پزشکی هستند، به بیان دیدگاه ها و تجربیات خود در مورد کنکور پرداختند.

       

روز شنبه 14 اردیبهشت، سرکار خانم نجم آبادی و جناب آقای دکتر هدایت، مشاور کنکور، جلسه ای در مورد برنامه آموزشی و مطالعاتی تابستان 98 و آشنایی با کلیدهای طلایی کنکور 1400، برای دانش آموزان پایه دهم تجربی و ریاضی برگزار گردید.

مقالات علمی دبیران 98-97

دبیران ساعی این دبیرستان در زمینه های علمی مقالاتی تهیه نموده و در مجلات مختلف در سال 98-97 به چاپ رسانده اند، در ادامه چکیده تین تلاشها را مشاهده فرمایید...

ادامه مطلب...

پذیرش مقاله دانش آموزی در جشنواره ابن سینا

دانش آموزان تلاشگر کلاس یازدهم تجربی 2، خانم ها منا احمدی مهر، زهرا آقاتقی و کیمیا همت زاده، موفق شدند با تهیه مقاله در زمینه زیست شناسی و انجام آزمایشهای عملی بر موشهای آزمایشگاهی، در جشنواره بین المللی ابن سینا پذیرفته شوند.

دانش آموزان هفته آینده به صورت حضوری از طرح خود در این جشنواره دفاع خواهند کرد.

عنوان مقاله: مقایسه اثر درمانی عرق کاسنی و متفورمین  بر قند خون رت دیابتی

 در ادامه چکیده مقاله را ملاحظه فرمایید....

ادامه مطلب...

جلسه دبیران ریاضی در خانه ریاضیات

بعد از ظهر روز دوشنبه دوم اردیبهشت، سرکار خانم کدخدایی در خانه ریاضیات اصفهان، در جمع دبیران ریاضی به ارائه مطلب در زمینه "تاثیر وسایل کمک آموزشی در تدریس" پرداختند.

 

 

بروشور درس تربیت بدنی

راهنمای والدین در زمینه درس تربیت بدنی، توسط سرکار خانم حکمت پور، دبیر ورزش، بین دانش آموزان توزیع گردید.

جشن مولودی صاحب الزمان (عج)

امروز شنبه 31 فروردین، جشن میلاد امام مهدی (عج) با حضور سرکار خانم سیرانی در جمع دانش آموزان برگزار شد.

در این جشن، به دانش آموزان نمازگزار، به رسم یادبود، قرآنهای نفیسی، اهدا شد.

اجرای طرح مدام در مدرسه

روز دوشنبه، 26 فروردین ماه، اجرای کلیه کارهای مدرسه به عهده اعضای شورای دانش آموزی بود و جناب آقای حاجیان، رئیس مجتمع از فعالیت دانش آموزان بازدید نمودند.